top of page
Szukaj

Relacje międzyludzkie

Witam Was Kochani, u mnie za oknem dziś trochę ponuro było, ale i tak dzień zaliczam do bardziej udanych.

Chciałam dzisiaj z Wami porozmawiać o relacjach międzyludzkich. Dlaczego tak ważne jest, żeby otaczać się właściwymi ludźmi oraz żeby wiedzieć, kiedy powiedzieć sobie dość.

Wszystko, co powiem jest to moja opinia oczywiście.

Kochani, każdy z nas ma własną historię. Jedni trochę zawiłą, inni mniej. Dużo osób, jak nie wszyscy spotkali w życiu takie osoby, które odcisnęły piętno w naszym życiu.

Chciałabym podzielić się z Wami jedną z moich historii.

Poznałam jakoś 2 lata temu pewną dziewczynę, zakolegowałyśmy się, po kilku miesiącach nazywałam ją moją przyjaciółką, wszystko było okej do momentu, kiedy nie zaczęłam się rozwijać, nawet wcześniej zaczęły być komentarze w style "jesteś gruba", "jestem głupia" itp.

Broniłam ją tym, że "taki ma charakter". Ale większe schody zaczęły dziać się wtedy właśnie jak zaczęłam pisać na moim blogu, zaczęłam tworzyć mój kanał na youtubie, wtedy zaczęły się komentarze, że robię źle, zachowuję się jak wariatka, to jest dziecinne. Powiem Wam, że był tydzień, gdzie chodziłam cały czas smutna. Przestałam nagrywać na youtube, przestałam pisać na blogu, czy nagrywać tiktoki, żeby budować własną markę w internecie. Zatrzymałam się na prawie rok. Zostały mi podcięte skrzydła, które budowałam długi czas, dopiero teraz się odrodziły i wiem, że jestem silniejsza. Pewnie się zastanawiacie, kiedy powiedziałam dość. Otóż powiedziałam dość i zakończyłam znajomość z tą osobą, po tym jak obraziła mojego partnera. Kiedy ktoś obraża moich najbliższych to jest już koniec. Tak naprawdę koniec powinien być wtedy, kiedy zaczęły się komentarze w stosunku do mnie, niestety wtedy tego nie skończyłam, ale teraz już jak coś takiego się zaczyna dziać w stosunku do mnie staram się to blokować.

Nie piszę tego, żeby prosić o współczucie. Chcę Wam pokazać, że trzeba toksycznych ludzi odsuwać od siebie i pozostawiać swoją głowę w harmonii i spokoju.

A do tej osoby, jeśli to czyta, chcę powiedzieć: Dziękuję Ci za lekcję. Wróciłam silniejsza i nikt mnie teraz nie zatrzyma!.

Ściskam Was mocno Kochani!

Julita

5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Witam Was w kolejnym poście. Dzisiaj chciałabym z Wami porozmawiać na temat nowych szans. Każdy dzień niesie ze sobą nowe szanse na lepsze jutro. Uważam, że wiek nie ma tutaj żadnego znaczenia. W każd

Cześć Kochani! Nadszedł ten moment, na który czekałam od dawna. Powróciłam do nagrywania na youtube.com Zrobiłam ogromny krok w przód, oczywiście bałam się i to bardzo. Dzięki wsparciu mojego partnera

Jak Wasze postanowienia noworoczne? Czy ktoś pragnie zmieniać swoje nawyki na zdrowsze, tak jak ja? Mam nadzieję, że tak. Jestem z Wami! Małymi krokami damy radę! Nie ma co się spieszyć i chcieć wszys

Post: Blog2_Post
bottom of page