top of page
Szukaj

Pierwszy dzień przełomowego 2022 roku

Witam Was serdecznie w Nowym Roku 2022!!!

Jak spędziliście wczorajszy dzień?

Była pompa czy raczej na spokojnie?

Ja spędziłam ten dzień w towarzystwie mojej najbliższej osoby - mojego partnera oraz przez kamerkę z moją przyjaciółką z Anglii. Rano natomiast poszłam na trening bokserski. Dostałam taki wycisk, że dzisiaj trudno jest mi się ruszyć. Jak to mówią "Jaki Sylwester taki cały rok!"

Z chęcią poszłabym dzisiaj na trening, ale moje DOMSY (potocznie "zakwasy") są tak potężne, że jest mi naprawdę ciężko się ruszyć.

Jednak mimo to chcę ten dzień spędzić produktywnie! Poczytam książkę, czekają na mnie afirmacje, pouczę się języka angielskiego oraz spędzę czas z chłopakiem.

Jak tak do Was piszę, to korci mnie, żeby iść i zrobić trening, więc możliwe, że jednak trening noworoczny się odbędzię ;) Zobaczymy!

Jestem bardzo podekscytowana Nowym Rokiem!

Jest to dla mnie rok pełen wielkich decyzji i ROZWOJU, pod każdym względem, zarówno prywatnym jak i biznesowym. Jest to rok w którym będę podejmować ogromne decyzje. Jestem pełna ekscytacji, ale nie powiem, że też się nie boję, oczywiście że trochę strachu też mam w sobie, ale wiem też, że te decyzje będą dla mnie dobre, dzięki nim rozwinę się, dojrzeję jako człowiek, jako kobieta, jako bizneswoman, jako przyjaciółka aż w końcu jako partnerka.

Wiem, że ciągle Wam mówię, o tym jak jestem podekscytowana Nowym Rokiem , ale chcę być dla Was tutaj prawdziwa, chcę się z Wami podzielić tą energią, którą mam aktualnie w sobie, chcę, żebyście czytając moje posty także doświadczali tej energii. Dla niektórych może to się wydawać śmieszne czy głupie, powiem tylko tyle - TRUDNO. Kto będzie chciał być tutaj ten będzie i dla takich ludzi, chcę być prawdziwa, chcę być sobą :)

Ściskam Was mocno w ten pierwszy dzień Nowego Roku

Julita

7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Witam Was w kolejnym poście. Dzisiaj chciałabym z Wami porozmawiać na temat nowych szans. Każdy dzień niesie ze sobą nowe szanse na lepsze jutro. Uważam, że wiek nie ma tutaj żadnego znaczenia. W każd

Witam Was Kochani, u mnie za oknem dziś trochę ponuro było, ale i tak dzień zaliczam do bardziej udanych. Chciałam dzisiaj z Wami porozmawiać o relacjach międzyludzkich. Dlaczego tak ważne jest, żeby

Cześć Kochani! Nadszedł ten moment, na który czekałam od dawna. Powróciłam do nagrywania na youtube.com Zrobiłam ogromny krok w przód, oczywiście bałam się i to bardzo. Dzięki wsparciu mojego partnera

Post: Blog2_Post
bottom of page