top of page
Szukaj

Jak to wszystko się zaczęło?

Zaktualizowano: 26 lis 2021

Kilka lat temu zaczęłam się interesować sportem. Tak naprawdę myślę, że lubiłam go od zawsze, ale w szkole byłam stawiana na miejscu, tej co w sporcie nic nie umie.

Jakoś w 3 klasie gimnazjum, miałam wtedy 15 lat obejrzałam wywiad Ani Lewandowskiej i pomyślałam "Tez tak chce!". Wtedy zaczęłam ćwiczyć, różnie to bywało. Czasami były okresy, że chciało się ćwiczyć, a czasami nie. Tak zaczęłam interesować się sportem, zdrowym odżywianiem.

Pomyślałam sobie, a może zostanę trenerem personalnym. Najpierw pomyślałam, że wpierw pójdę na studia i dopiero potem zrobię kurs i zobaczymy. Okazało się jednak, że życie miało dla mnie inny plan i z różnych powodów nie poszłam na studia, (możliwe, że kiedyś to się zmieni). W 2019 roku rozpoczęłam roczny kurs na trenera personalnego, który ukończyłam w 2020 roku i nie zrobiłam z tym nic, powiedziałam sobie (daje sobie rok, zdobędę wiedzę i potem coś zacznę). W tym samym roku zaczęłam także roczny kurs na konsultanta dietetycznego. Pod koniec 2020 roku założyłam bloga i kanał na Youtubie, i tu bym postawiła kropkę. Przełomowy był rok 2021, gdzie próbuję, staram się działać.

W lutym ubiegłego roku wstawiłam swój pierwszy film na kanale. W czerwcu 2021 ukończyłam drugi kurs na trenera personalnego oraz w lipcu tego roku otrzymałam międzynarodowy certyfikat, dzięki któremu mogę pracować jako trener na całym świecie.

Cały czas staram się mój profil na instagramie prowadzić pod kątem zdrowego stylu życia i nadszedł czas na stronę internetową, tutaj wielkie podziękowanie w stronę mojego faceta, że namówił mnie na ten pomysł.


Wierzę, że wyjdzie z tego coś dobrego i będę mogła pomóc wielu osobom.

Jestem tu dla Was Kochani!

10 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Witam Was w kolejnym poście. Dzisiaj chciałabym z Wami porozmawiać na temat nowych szans. Każdy dzień niesie ze sobą nowe szanse na lepsze jutro. Uważam, że wiek nie ma tutaj żadnego znaczenia. W każd

Witam Was Kochani, u mnie za oknem dziś trochę ponuro było, ale i tak dzień zaliczam do bardziej udanych. Chciałam dzisiaj z Wami porozmawiać o relacjach międzyludzkich. Dlaczego tak ważne jest, żeby

Cześć Kochani! Nadszedł ten moment, na który czekałam od dawna. Powróciłam do nagrywania na youtube.com Zrobiłam ogromny krok w przód, oczywiście bałam się i to bardzo. Dzięki wsparciu mojego partnera

Post: Blog2_Post
bottom of page